Executive Search ♦ Talent Development ♦ Assessment/Development Center ♦ Coaching ♦ Managers’ Academy ♦ Strategy
Dla naszego Klienta, konsorcjum farmaceutycznego o zasięgu międzynarodowym, specjalizującego się w dystrybucji produktów medycznych poszukujemy kandydatów na stanowisko:
« Powrót do listy ogłoszeń
Lokalizacja: Poznań (dolnośląskie), Wrocław (wielkopolskie)
Zakończenie rekrutacji: 22-06-2018
Rodzaj umowy: pełny etat
Liczba wakatów: 1

 Naszym klientem jest firma techniczna i technologiczna, która produkuje komponenty z zakresu techniki łączeniowej i elektroniki funkcjonalnej. Wśród produktów przez nią produkowanych i sprzedawanych, znajdują się komponenty złączne  - bardzo szeroka gama złączek i złączy do kabli, a także urządzenia elektryczne oraz automatyka przemysłowa ( przekaźniki, zasilacze, konwertery sygnału, sterowniki , falowniki i elementy dialogu operatorskiego)

Stanowisko w dziale Dystrybucji:

Doradca Techniczno-Handlowy

(dolnośląskie i wielkopolskie)

Poszukujemy  osoby, której zadaniem będzie wspieranie sił sprzedaży ( czyli inżynierów sprzedaży ) w realizowaniu budżetu oraz rozszerzanie wiedzy sprzedawców pracujących  w hurtowniach elektrycznych na temat oferty produktowej i zastosowania komponentów tej firmy.

Jest to stanowisko w nowej strukturze na którym nie było jeszcze zatrudnionych osób.

Szukamy osoby z doświadczeniem 1-2 lat na podobnym stanowisku, chętnej do częstych wyjazdów służbowych i z umiejętnością doradzania i przekazywania wiedzy technicznej oraz budowania relacji.

Oczekujemy wykształcenia min średniego technicznego, prawa jazdy kat. B oraz zamiłowania do prowadzenia samochodu.

Zatrudnienie w systemie home office ( praca w domu i w terenie)

Regularne wizyty w hurtowniach elektrycznych na powierzonym terenie ( woj. Dolnośląskie, Opolskie, Wielkopolskie, Lubuskie)

Wsparcie ze strony dyrektora dystrybucji oraz inżynierów sprzedaży

Samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego przez firmę Lincoln Aria Pp z o.o. ( zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz 883, Dz.U. z 2002 r nr. 101, poz 926 ze zm)